List of products by brand Ziołolek

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek" to ponad 65 lat tradycji polskiego przemysłu farmaceutycznego, oryginalnych polskich technologii oraz entuzjazmu i wiary w nasze możliwości.

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek" to ponad 65 lat tradycji polskiego przemysłu farmaceutycznego, oryginalnych polskich technologii oraz entuzjazmu i wiary w nasze możliwości. Przedsiębiorstwo powstało w 1945 r. i jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży farmaceutycznej. Potwierdza to przyznawany od 2 lat prestiżowy tytuł „Gazeli Biznesu”. Firma posiada Certyfikat GMP (Good Manufacturing Practise) na wszystkie produkowane formy leków oraz Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

P.F. „Ziołolek” produkuje leki oparte na oryginalnych polskich recepturach, które w połączeniu z nowoczesnymi metodami wytwarzania dają dobre efekty w leczeniu i profilaktyce. Specjalizujemy się w produkcji leków dermatologicznych oraz soli musujących. Znaczną część portfolio „Ziołoleku” stanowią kosmetyki dla dzieci LINOMAG®. Firma jest jedynym producentem tych preparatów, już od pokoleń stosowanych do pielęgnacji skóry dziecka. Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie także inne wyroby kosmetyczne, dermokosmetyki, suplementy diety i preparaty przeciwko insektom. Asortyment jest stale rozszerzany o kolejne nowości.

Główną misją firmy jest „Dobra Jakość”, a podstawą działania – nowoczesna technologia i najwyższe standardy zarządzania. Dzięki temu dostarczane na rynek produkty są zgodne z wymaganiami współczesnej medycyny, farmacji i kosmetyki.

Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają nagrody i wyróżnienia oraz uznanie wśród pacjentów. „Ziołolek" otrzymał m.in I Wyróżnienie „Wielkopolskiej Nagrody Jakości", Certyfikat Jakości „Najlepsze w Polsce" za wyjątkową jakość kosmetyków serii dziecięcej LINOMAG®, nagrodę zaufania Złoty Otis dla maści LINOMAG®, Eko-Laur Konsumenta 2008 dla kapsułek LINOcomplex A+E+F oraz Eko-Laur Konsumenta 2009 dla kosmetyków serii dziecięcej LINOMAG®.


8,90 zł

AQUASTOP Balsam do ust 10 ml

Balsam pielęgnacyjno- ochronny. Odżywia, chroni, łagodzi, intensywnie regeneruje i natłuszcza dzięki naturalnym składnikom.Free Shipping
8,90 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
14,50 zł

AQUASTOP RADIOTERAPIA 50 ml

Krem łagodzący, przeznaczony jest do pielęgnacji skóry w trakcie trwania radioterapii i po jej zakończeniu.

 Free Shipping
14,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie