List of products by brand Novascon

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm działających na polskim rynku aptecznym.

Według danych renomowanej firmy IMS Health, Novascon Pharmaceuticals zajmuje 32. pozycję w gronie największych firm oferujących produkty dostępne bez recepty i jest spółką, która zanotowała 69,74% przyrost sprzedaży w stosunku do roku poprzedniego*. Jest to kolejny miesiąc, w którym firma notuje wzrost w rankingu branży OTC. Natomiast w rankingu firm oferujących suplementy diety zajmujemy juz 7 pozycję. 

Firma specjalizuje się w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek nowatorskich suplementów diety oraz dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego. W jej ofercie znajduje się blisko 30 innowacyjnych produktów o szerokim zakresie zastosowania: od probiotyków i witamin, poprzez preparaty zawierające ekstrakty roślinne  wspomagające organizm, skończywszy na produktach wspierających układ nerwowy. Najbardziej znane marki spółki to Sinulan Forte, Pneumolan, Aflexin, Nutricardin, Tonaxinum, Bobik.

Zgodnie ze swoją misją Novascon Pharmaceuticals opracowuje zarówno produkty dla niemowląt i dzieci, jak też osób dorosłych, gdyż niezależnie od wieku każdy potrzebuje ważnych dla zdrowia substancji odżywczych. Od chwili rozpoczęcia działalności w 2007 roku firma łączy nowoczesną technologię z najwyższą jakością, realizując w ten sposób ideę: najważniejsze jest zdrowie.19,00 zł

Aflexin Glukozamina tabletki powlekane 90 tabl.

Glukozamina to organiczny związek chemiczny pochodzenia naturalnego. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki.

Free Shipping
19,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie