List of products by brand Beliso

Firma BELISO działa na rynku polskim nieprzerwanie od 1995 roku, najpierw jako Trend Hair Cosmetic Poland, później jako Sp. z o.o. pod nazwą Kosmetyki Profesjonalne.

Beliso powstało z pasji do piękna. Działamy z myślą o kobietach, które dbają o siebie
i pragną zachwycać. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku i specjalistyczna wiedza, którą w tym czasie zdobyliśmy, pozwalają nam oferować świetnej jakości, profesjonalne kosmetyki, odpowiadające potrzebom, oczekiwaniom i pragnieniom naszych wymagających Klientek. Wszystko z myślą o wydobyciu piękna, drzemiącego w każdej
z nich.

Już od 1995 roku dostarczamy na rynek najwyższej jakości rozwiązania. Stale poszerzamy portfolio naszych produktów. Początkowo obecne wyłącznie w salonach fryzjerskich i sprawdzone przez profesjonalistów, dziś nasze kosmetyki dostępne są również na rynku detalicznym, w kategoriach wykraczających poza włosy. Stawiamy na najlepsze surowce i nowoczesne technologie. Nieustannie się rozwijamy: śledzimy trendy, poszukujemy nowych składników aktywnych, ulepszamy formuły, czerpiemy z natury, szukamy atrakcyjnych opakowań. Działamy na rynku polskim oraz za granicą, zdobywając sympatię coraz szerszej grupy Klientek i ugruntowując pozycję eksperta w branży. Ten sukces motywuje nas do dalszej pracy nad udoskonalaniem i rozbudową oferty.

Dostarczamy kosmetyki najwyższej jakości i staramy się, żeby dzięki nim każda kobieta mogła poczuć się atrakcyjna, wyjątkowa i piękna.Firma BELISO działa na rynku polskim nieprzerwanie od 1995 roku, najpierw jako Trend Hair Cosmetic Poland, później jako Sp. z o.o. pod nazwą Kosmetyki Profesjonalne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, rozszerzeniem zakresu działalności, a także planami ekspansji na rynek międzynarodowy, w styczniu 2008 r. podjęliśmy decyzję o zmianie nazwy na BELISO.

BELISO Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność na rynku fryzjerskim poprzez dystrybucję profesjonalnych kosmetyków do włosów marki Cece of Sweden. Z czasem firma zaczęła poszerzać swój asortyment wprowadzając kolejne marki, należące do różnych segmentów rynku fryzjerskiego. W tym czasie byliśmy wyłącznym dystrybutorem takich marek z profesjonalnego rynku fryzjerskiego, jak Kiela, Pierre Balmain Paris, Pivot Point, Wigo, Revlon. W naszym portfolio znajdywały się i znajdują nie tylko profesjonalne kosmetyki, ale również produkty i sprzęt do stylizacji włosów, akcesoria do przedłużania i zagęszczania włosów, ekskluzywne meble fryzjerskie itp.

Rok 2007 był dla BELISO Sp. z o.o. kolejnym, bardzo ważnym okresem. W styczniu otworzyliśmy ekskluzywny salon Cece of Sweden Hair, Beauty & Spa w Warszawie, który obecnie funkcjonuje pod nazwą Ce-Ce Beauty Clinic - położony w pięknym budynku w centrum Warszawy przyciąga rzesze zadowolonych Klientek i Klientów.

W połowie 2007 roku rozpoczęła się także nasza przygoda z profesjonalnymi kosmetykami kierowanymi na rynek detaliczny. Pierwszą marką na tym rynku były produkty z serii Cece MED, odpowiadające na pięć głównych problemów skóry głowy i włosów. Seria MED, obecna początkowo w wybranych aptekach i stoiskach handlowych, teraz dostępna jest także w dużych sieciach drogeryjnych, systematycznie zyskując uznanie Klientów. Sukces ten sprawił, że w roku 2011 na rynek konsumencki trafiła także, oparta na naturalnych wyciągach i ekstraktach roślinnych, seria Salon marki Cece of Sweden, wcześniej kierowana głównie na rynek fryzjerski,  a w roku 2012 pojawiła się kolejna nowość: Cece CARE Jedwab+, profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów z jedwabiem i filtrem UV.

Ponadto w 2009 roku firma wprowadziła na rynek polski kolejne marki profesjonalnego sprzętu do stylizacji włosów -stylowe prostownice Ice Diamond oraz zaawansowany technologicznie sprzęt marki Metropolis. Portfolio Beliso uzupełniły profesjonalne, wysokiej jakości szczotki do włosów marki My Marilyn.

Historia firmy nadal się pisze, kolejne sukcesy, zapytania i pozytywny odbiór naszych Klientów sprawia, że chcemy nieustannie się rozwijać i działać - w myśl zasady BELISO: Better Life Solutions.