Lista produktów marki Gedeon Richter

Gedeon Richter, z główną siedzibą w Budapeszcie, to dziś jedna z największych firm farmaceutycznych w Europie. Koncern, który powstał w 1901 roku, ma za sobą ponad stuletnie doświadczenie w produkcji leków.

Gedeon Richter, z główną siedzibą w Budapeszcie, to dziś jedna z największych firm farmaceutycznych w Europie. Koncern, który powstał w 1901 roku, ma za sobą ponad stuletnie doświadczenie w produkcji leków. W portfolio Gedeon Richter znajduje się ponad 200 rodzajów leków, ze wszystkich dziedzin terapeutycznych, w tym stosowanych w leczeniu chorób centralnego układu nerwowego, układu krążenia, gastroenterologicznych, a także zwiotczających mięśnie oraz produktów ginekologicznych.

Gedeon Richter prowadzi zaawansowane badania nad oryginalnymi lekami, od ponad 40 lat wykorzystując innowacyjne procesy biotechnologiczne. Ponad to, produkuje również leki generyczne oraz licencjonowane produkty farmaceutyczne. Marka jest rozpoznawalna na całym świecie, a produkty Gedeon Richter są dostępne w niemal 100 krajach na pięciu kontynentach. Unikatowe połączenie tradycji z zastosowaniem najnowszych technologii pozwala firmie podejmować efektywne działania, mające na celu poprawę jakości ludzkiego życia.

Poza produkcją, badaniami i rozwojem leków, Gedeon Richter skupia się na zwiększeniu dostępności do swoich produktów. Rozbudowana sieć marketingowa, w tym 29 biur przedstawicielskich oraz 35 spółek hurtowych i handlowych w różnych krajach, pozwala docierać do szerokiej grupy odbiorców.

Gedeon Richter cieszy się nie tylko zaufaniem środowiska medycznego, ale przede wszystkim samych pacjentów, czego najlepszym dowodem jest stale rosnąca sprzedaż leków.

W Polsce koncern reprezentują dwie spółki, zatrudniające łącznie ponad 900 pracowników. Gedeon Richter Marketing Polska Sp. z o. o., z biurem w Warszawie, dba o promocję i sprawną dystrybucję leków. Zespół przedstawicieli medycznych jest jednym z najliczniejszych wśród firm farmaceutycznych, działających na terenie naszego kraju. Kompetencja pracowników, ich zaangażowanie, w połączeniu z jakością i skutecznością leków Gedeon Richter, skutkuje sukcesywnym zwiększaniem udziałów koncernu na polskim rynku. Za produkcję leków w Polsce, a także badania i rozwój odpowiedzialna jest spółka Gedeon Richter Polska, mająca swoją siedzibę w Grodzisku Mazowieckim. 

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji