Lista produktów marki Laboratoria Natury

Spółka Laboratoria Natury powstała w 2001 roku.

Spółka Laboratoria Natury powstała w 2001 roku. Opierając się na wielowiekowej tradycji medycyny naturalnej różnych kultur i wykorzystując współczesne badania naukowe produkuje preparaty  służące poprawie zdrowia i kondycji naszych klientów oraz ich bliskich.

Początkowo Firma dystrybuowała produkty poprzez kanał wysyłkowy, bezpośrednio do klienta indywidualnego. Działalność prowadzona była w oparciu o trzy produkty. Na przestrzeni 2002-2003 roku Spółka rozbudowała sieć sprzedaży wykorzystując nowe kanały dystrybucji w łańcuchu farmaceutycznym: hurtownie, apteki, sklepy zielarskie. Działania te oraz rosnący popyt na naturalne preparaty spowodowały wzrost produkcji i zwielokrotniły obroty przedsiębiorstwa.

W kwietniu 2004 roku w przedsiębiorstwie wdrożono system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2001, a także systemy GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) i GHP (Dobra Praktyka Higieniczna) składające się na kompleksowy system HACCP.

Firma jest liderem w Europie w produkcji preparatów wykorzystujących aloes. Z roku na rok rozszerzana jest oferta produktowa, kanały dystrybucji są rozbudowywane, zdobywane są nowe rynki zbytu a zatrudnienie rośnie.

Firma posiada liczne nagrody i certyfikaty, m.in Certyfikat Jakości Międzynarodowej Rady ds. Aloesu IASC i nagrodę branży farmaceutycznej Złoty Otis.

Wzrost zainteresowania konsumentów suplementacją diety spowodował, że Spółka rozpoczęła również produkcyjną działalność outsourcingową dla zewnętrznych podmiotów branżowych. Doświadczenie uzyskane na rodzimym rynku pozwoliło nam poszerzyć  działalność o export za granice kraju. W obecnej chwili rozszerzyliśmy sprzedaż naszych preparatów o Węgry, Słowację, Czechy, Litwę i Serbię .

Od 1 sierpnia 2011 roku właścicielem firmy Laboratoria Natury jest izraelski koncern Maabarot Products Ltd., holding notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tel Awiwie. W skład holdingu wchodzi sześć firm, zatrudniających łącznie 530 pracowników. Grupa specjalizuje się w preparatach spożywczych z kategorii żywność dla dzieci, suplementy diety i żywność organiczna. W ofercie znajdują się także specjalistyczne produkty dla zwierząt, takie jak suplementy diety, karma i akcesoria.

Laboratoria Natury z każdym rokiem rosną w siłę zapewniając Państwu suplementy diety wysokiej jakości. Przez cały czas staramy się poszerzać wachlarz naszych produktów wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom.Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji