List of products by brand Grupa Inco

GRUPA INCO S.A.  jest jednym z większych producentów oraz dystrybutorów wysokiej jakości domowych i przemysłowych środków czystości, kosmetyków, produktów leczniczych  oraz nawozów ogrodniczych.

GRUPA INCO S.A.  jest jednym z większych producentów oraz dystrybutorów wysokiej jakości domowych i przemysłowych środków czystości, kosmetyków, produktów leczniczych  oraz nawozów ogrodniczych. Działa na polskim rynku od ponad 50 lat. Chemia gospodarcza i nawozy ogrodnicze produkowane są w Zakładach zlokalizowanych w Górze Kalwarii, Suszu, Borowie. Produkty lecznicze i kosmetyki produkowane są w  Izabelinie. Produkty chemii gospodarczej łączą w sobie tradycję z najnowszymi technologiami odpowiadającymi światowym standardom. Firma czuje się współodpowiedzialna za stan środowiska naturalnego, działając zgodnie ze światowymi standardami i wymogami w tym zakresie. GRUPA INCO S.A. wprowadziła i stosuje system zarządzania jakością w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży swoich wyrobów. Zostało to potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008. Produkcja i sprzedaż obejmuje znane na polskim rynku marki: Ludwik, Lucek, Flesz, Buwi, Minos, Florovit, Azofoska i wiele innych.

7,50 zł

ABE płyn na odciski 8 g

ABE to preparat do stosowania zewnętrznego w celu usunięcia odcisków, nagniotków i zgrubień skóry różnego typu, powoduje ich zmiękczenie i złuszczenie.

Free Shipping
7,50 zł
Availability: W magazynie
19,50 zł

Brodacid płyn 10g

Mieszanina kwasu salicylowego i mlekowego działa keratolitycznie na komórki naskórka, zarażone wirusem papilloma. Dodatek dimetylosulfotlenku powoduje zwiększone przenikanie składników aktywnych w głąb tkanki. Zastosowanie podłoża w formie lakieru umożliwia bardzo dokładne nałożenie preparatu, wyłącznie w miejsce zmian chorobowych.

Free Shipping
19,50 zł
Availability: W magazynie