Lista produktów marki Galderma

Galderma należy do światowej czołówki firm farmaceutycznych. Prowadzi działalność badawczo-rozwojową i sprzedaż dermatologicznych produktów leczniczych oraz rozwiązań z obszaru dermatologii korekcyjnej i estetycznej. 

Galderma należy do światowej czołówki firm farmaceutycznych. Prowadzi działalność badawczo-rozwojową i sprzedaż dermatologicznych produktów leczniczych oraz rozwiązań z obszaru dermatologii korekcyjnej i estetycznej. Firma oferuje szeroką gamę preparatów stosowanych w schorzeniach skóry, włosów i paznokci.

Galderma powstała w 1981 r. w formie joint venture utworzonego przez spółki Nestlé i L’Oréal. Obecnie przedsiębiorstwo zarządzane przez prezesa i dyrektora generalnego Humberto C. Antunes'a zatrudnia ponad 4000 pracowników i posiada całkowicie zależne oddziały w 31 krajach oraz globalną sieć wyłącznych przedstawicielstw handlowych. Główna siedziba spółki mieści się w Lozannie, w Szwajcarii. Tutaj również zlokalizowane są funkcje kierownicze z obszaru produkcji i technologii (Manufacturing & Technical Operations) dla regionów Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji, Australii i Ameryki Łacińskiej. Działy centralnych usług korporacyjnych (Corporate Services) zlokalizowane są w Szwajcarii (Lozanna) i Francji (Paryż – La Défense). W 2011 r. firma osiągnęła sprzedaż na poziomie 1.4 mld Euro, odnotowując 11,5% wzrost w stosunku do 2010 r.
Szeroka gama innowacyjnych produktów leczniczych Galderma spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i skuteczności jest dostępna na ponad 70 rynkach, gdzie ich promocją zajmuje się zespół 1000 przedstawicieli handlowych.

Portfolio leków naszej firmy obejmuje szereg markowych produktów stosowanych w leczeniu trądziku różowatego, łuszczycy i innych chorób skóry leczonych kortykosteroidami (SRD), grzybicy paznokci, zaburzeń pigmentacji i nowotworów skóry a także preparatów spowalniających proces starzenia się skóry.

W ciągu ostatnich kilku lat w obszarze dermatologii dokonał się ogromny postęp. Pojawiły się nowe leki miejscowe i ogólnoustrojowe oraz terapie oparte na biotechnologii. W gabinetach dermatologicznych wprowadzono nowe procedury terapeutyczne. W związku z tym firma Galderma zapoczątkowała niezwykle obiecujące programy długofalowej współpracy i dokonała przejęć mających na celu wzmocnienie strategii rozwoju w obszarach dermatologii leczniczej, korekcyjnej i estetycznej.Jest 10 produktów.

Pokazano 1-9 z 10 pozycji