List of products by brand Salveo

Salveo Poland Sp. z o.o. jest nową firmą farmaceutyczną w Polsce powstałą w Poznaniu 15 lutego 2012r. Firma zajmuje się profesjonalnym marketingiem farmaceutycznym produktów firmy Engelhard oraz produktów innych firm farmaceutycznych.

Salveo Poland Sp. z o.o. jest nową firmą farmaceutyczną w Polsce powstałą w Poznaniu 15 lutego 2012r. Firma zajmuje się profesjonalnym marketingiem farmaceutycznym produktów firmy Engelhard oraz produktów innych firm farmaceutycznych. Ponad 140-letnie doświadczenia właściciela, firmy Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG, wykorzystywane są do skutecznego promowania produktów farmaceutycznych firm pragnących rozwijać sprzedaż swojego portfolio na rynku polskim. Salveo Poland zajmuje się rejestracją leków, budową strategii rozwoju produktów, wprowadzeniem produktów farmaceutycznych, zarządzaniem marketingowym i sprzedażowym oraz analizami rynku farmaceutycznego.

Misją firmy jest stworzenie profesjonalnego środowiska biznesowego dla rozwoju marketingu i sprzedaży produktów farmaceutycznych OTC i wyrobów medycznych firm międzynarodowych. Dotychczasowe sukcesy z własnymi produktami OTC – Prospan & Isla - umacniają w nas wiarę, że potrafimy sprostać zadaniom najbardziej wymagających partnerów z tego bardzo konkurencyjnego rynku. Doświadczenia uzyskane na rynkach blisko 80 państw świata pozwalają nam wykorzystywać, zarówno w strategicznej jak i bieżącej działalności, najlepsze i najefektywniejsze rozwiązania marketingowo-sprzedażowe. Salveo Poland budowę swojej pozycji na rynku polskim opiera na stałym rozwoju portfolia produktów z segmentu OTC. Ten kierunek rozwoju firmy zapewnia jej silną koncentrację na rozwiązywaniu złożonych problemów promocji marketingowej i sprzedażowej w tymże obszarze. Otwartość i świeże, profesjonalne spojrzenie na szczególne potrzeby marketingowe rynku farmaceutycznego w Polsce stanowią priorytetową dewizę firmy.

 

Salveo chce stać się wiarygodnym partnerem w kwestiach zdrowotnych prowadząc działalność zgodnie z najwyższymi standardami.


Salveo oferuje wysokiej jakości usługi reprezentując międzynarodowe firmy farmaceutyczne.
Salveo pomaga propagować znane i odnoszące sukcesy innowacyjne produkty farmaceutyczne.
Salveo zwraca szczególną uwagę na potrzeby swoich partnerów biznesowych.
Salveo pragnie spełnić wszelkie oczekiwania końcowych odbiorców swoich produktów.
Salveo zapewnia swoim pracownikom dynamicznie rozwijające się środowisko pracy oraz chętnie inwestuje w dodatkowe szkolenia by pogłębić ich wiedzę i umiejętności.

Cele

Celem Salveo jest zapewnienie innowacyjnych i rozpoznawalnych produktów, które poprawiają warunki życia klientów na terenie Polski. Mając to na uwadze, ważne dla nas jest zaufanie partnerów i konsumentów, satysfakcja pracowników oraz dalszy wzrost i rozwój.

34,50 zł

Diarino ORS saszetki 10 sasz.

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego stosowany w celu uzupełnienia diety oraz nawodnienia organizmu w przypadku wystąpienia biegunki o łagodnym i umiarkowanym przebiegu.

Free Shipping
34,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
21,90 zł

Nisita maść do nosa 10g

Nawilżająca maść przeznaczona dla dorosłych, dzieci i niemowląt, gdy w skutek brania szczególnych leków nastąpiło przesuszenie błony śluzowej nosa, gdy dokucza ogrzewane lub klimatyzowane pomieszczenie, pył i inne czynniki drażniące a także z powodu podeszłego wieku.

Free Shipping
21,90 zł
Availability: W magazynie
21,90 zł

Nisita spray do nosa 20 ml

NISITA spray do nosa jest produktem, który działa nawilżająco i łagodząco na błonę śluzową nosa. Wspomaga leczenie nieżytu nosa u dzieci i niemowląt. Przyspiesza proces regeneracji błony śluzowej nosa po zabiegach chirurgicznych.

Free Shipping
21,90 zł
Availability: W magazynie
50,50 zł

Nosko aspirator kataru 1op.

Zatkany nos uniemożliwia maluchom swobodne oddychanie, karmienie i spokojny sen. Niemowlaki i małe dzieci nie są w stanie samodzielnie wysmarkać noska, najlepiej użyć w tym celu bezpiecznego, skutecznego i bezbolesnego aspiratora do nosa Nosko.

Free Shipping
50,50 zł
Availability: W magazynie
20,90 zł

Otosan naturalne krople do uszu 10ml

Wyrób medyczny Otosan to naturalne krople do uszu umożliwiające łatwe i nieinwazyjne usunięcie zalegającej woskowiny oraz zapobiegające jej nadmiernemu powstawaniu. 

Free Shipping
20,90 zł
Availability: W magazynie
24,90 zł

Otosan spray do uszu 50ml

Wyrób medyczny Otosan Spray to izotoniczny roztwór w formie sprayu do usuwania nadmiaru woskowiny oraz głębokiego czyszczenia uszu. 

Free Shipping
24,90 zł
Availability: W magazynie
41,50 zł

ProBalans Baby krople 10ml

Naturalne wsparcie organizmu jest możliwe! PharmaS ProBalans Baby w postaci wygodnych kropli dostarcza organizmowi witaminę D, konieczną do prawidłowego rozwoju kości oraz bakterie kwasu mlekowego, które regenerują mikroflorę jelitową.

Free Shipping
41,50 zł
Availability: Produkt niedostępny. Polecamy Biogaia krople.