List of products by brand Scholl

Scholl to marka rozpoznawana przez wszystkich, którzy troszczą się o swoje stopy. Nazwa Scholl jest dzisiaj synonimem dbałości o stopy i ich pielęgnacji w ponad 70 krajach na świecie.

Scholl to marka rozpoznawana przez wszystkich, którzy troszczą się o swoje stopy. Nazwa Scholl jest dzisiaj synonimem dbałości o stopy i ich pielęgnacji w ponad 70 krajach na świecie. Nazwa marki Scholl pochodzi od nazwiska jej założyciela: dr. Williama Mathiasa Scholla. Dla dr. Scholla stopy były obsesją – poświęcił całe życie na poprawę stanu zdrowia, wygody i dobrego samopoczucia ludzi poprzez dbanie o stopy.

Od ponad 100 lat Scholl jest odpowiedzialny za kluczowe osiągnięcia w zakresie postępu, innowacji i wynalazków w dziedzinie zdrowia, komfortu i pielęgnacji stóp. Obecnie kontynuujemy wizję i marzenia dr. Scholla - nie ustajemy w prowadzeniu badań i opracowywaniu nowych sposobów lepszego dbania o stopy, zapewniania im komfortu oraz dokładniejszego poznania ich biomechaniki. 

39,90 zł

Scholl 2w1 Ekspresowy aplikator na odciski 1szt.

Scholl 2w1 Ekspresowy aplikator na odciski, to bardzo skuteczny i prosty w użyciu preparat wielokrotnego użytku, który wystarcza na usunięcie kilku zmian. Pomaga usuwać powstałe, bolesne odciski – zarówno na spodzie stopy, jak i na palcach stóp.

Free Shipping
39,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
22,50 zł

Scholl Dezodorant do stóp 3w1 150ml

Dezodorant Scholl do stóp jest preparatem o potrójnym działaniu: 1. regularnie stosowany zapobiega grzybicy stóp 2. skutecznie zwalcza przykry zapach 3. utrzymuje stopy suche i świeże przez cały dzieńFree Shipping
22,50 zł
Availability: W magazynie
26,50 zł

Scholl Ekspresowy sztyft na pękające pięty 21g

Kosmetyk w sztyfcie do stosowania dwa razy dziennie na popękane pięty. Pomaga utrzymać miękkie i gładkie stopy. Nie zawiera konserwantów, barwników i substancji zapachowych. Ma w składzie 25% mocznika. 

Free Shipping
26,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie