List of products by brand Fumouze Laboratoires - Sofibel

FUMOUZE DIAGNOSTYKA zajmuje znaczącą pozycję na rynku diagnostyki in vitro we Francji , a w szczególności , w zakresie szybkich testów i POCT.

FUMOUZE DIAGNOSTYKA zajmuje znaczącą pozycję na rynku diagnostyki in vitro we Francji , a w szczególności , w zakresie szybkich testów i POCT . Przez ponad 40 lat , służymy wszystkie prywatne szpitale i analizy medycznej oraz rosnącą liczbę jednostek zdrowia laboratoriach .
 

Jakość naszych produktów , nasza reputacja i doskonałości naszych usług stawiają nas wśród najlepszych firm w branży , a diagnoza laboratorium FUMOUZE zrobić idealnego partnera dla naszych klientów lekarzy i farmaceutów biologów .
 

Nasze ambicje na przyszłość jest zapewnienie konkretnych badań przesiewowych , innowacyjnych ustawień i nadal przyczyniać się do poprawy systemu opieki zdrowotnej we Francji .
 

Siedziba firmy znajduje się w Levallois-Perret , w pobliżu Paryża . Poza tym jego obecność w Francji , FUMOUZE Diagnotics działa w ponad 60 krajach poprzez sieć dystrybutorów i agentów .


22,50 zł

Sterimar izotoniczny roztwór wody morskiej spray do nosa 50 ml

Sterimar®, izotoniczny roztwór wody morskiej do nawilżania i codziennej higieny nosa dzieci i dorosłych. Produkt 100 % naturalny, bez konserwantów. Bogaty w mikroelementy o dobroczynnym działaniu: miedź, mangan, selen, cynk, żelazo.

Free Shipping
22,50 zł
Availability: W magazynie