List of products by brand Gaba International

Grupa GABA, z siedzibą w pobliżu Bazylei (Szwajcaria), odgrywa główną rolę na europejskich rynkach preparatów do higieny jamy ustnej.

Grupa GABA, z siedzibą w pobliżu Bazylei (Szwajcaria), odgrywa główną rolę na europejskich rynkach preparatów do higieny jamy ustnej. Oddziały GABA mają wiodącą pozycję w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Firma odnosi również duże sukcesy w innych krajach europejskich (np. Francji, Włoszech, Polsce). 

 

Jakość jest na pierwszym miejscu we wszystkich obszarach działalności GABA – od rozwoju po produkcję i ciągłą optymalizację produktów. Integralny system zarządzania jakością zapewnia wybór i monitorowanie najlepszej klasy składników i materiałów, jakość nowoczesnych formuł i technologii, długotrwałe zaangażowanie w rozwój produktów oraz wybór najnowocześniejszych procesów produkcji. W zakładach GABA w Szwajcarii (Therwil) oraz w Niemczech (Lörrach) ten system zarządzania jakością jest potwierdzony certyfikatami zgodności z uznanymi na skalę międzynarodową normami ISO 9001 i ISO 13485 dla wyrobów medycznych oraz wytycznymi farmaceutycznymi GMP. W złożonym środowisku regulacji certyfikacje te dokumentują również zgodność z wymogami wysokiej jakości dla partnerów GABA.

 

GABA kieruje się filozofią produktów o prawdziwych, naukowo udowodnionych korzyściach. Dlatego produkty te są zawsze oparte na konkretnych wskazaniach medycznych. Niemniej jednak wymogi, które muszą być spełniane przez produkty, stale ewoluują w wyniku nowych odkryć medycznych oraz zmieniających się potrzeb dentystów, higienistów stomatologicznych i konsumentów.
Współpraca na skalę światową z wiodącymi ekspertami w różnorodnych dziedzinach stomatologii i pokrewnych specjalnościach stanowi doskonałą podstawę ukierunkowanych badań: z pomocą swojej międzynarodowej, międzybranżowej sieci specjalistów, GABA ma wczesny dostęp do najnowszych odkryć i może je na wczesnym etapie ocenić. Próchnica, zapalenie dziąseł, zapalenie przyzębia oraz leżąca u ich podstaw mikrobiologia są obszarami szczególnego zainteresowania GABA.
Dlatego GABA opracowuje swoje nowe produkty w ścisłej współpracy z zewnętrznymi partnerami w dziedzinie stomatologii, biologii molekularnej, ergonomii i innych. W firmie prace nad opracowywaniem produktów są prowadzone przy udziale międzybranżowych grup projektowych składających się z różnych naukowców, jak również ekspertów z dziedziny marketingu i innych.

 

GABA jest europejskim producentem innowacyjnych, markowych preparatów do higieny jamy ustnej. Od ponad 50 lat ściśle współpracuje ze specjalistami w zakresie stomatologii. Wynikiem tej współpracy są wyjątkowe substancje aktywne o skuteczności potwierdzonej naukowo, jak również produkty uznane i akceptowane w branży stomatologicznej. Dzięki swoim kompetencjom, innowacyjności i jakości produktów GABA stała się „ekspertem w dziedzinie higieny jamy ustnej” oraz liderem rynku w Szwajcarii i w Niemczech. Odnosi również nadzwyczajne sukcesy w pozostałych krajach Europy. Oprócz centrali w Therwil w pobliżu Bazylei (Szwajcaria) Grupa GABA ma również oddziały w innych miastach w Szwajcarii, w Niemczech, Francji, Holandii, Belgii i Włoszech. Od roku 2004 należy do Colgate-Palmolive Company.

16,50 zł

Elmex Intenywne Oczyszczanie szczoteczka do zębów średnia 1 szt.

Szczoteczka elmex Intensywne Oczyszczanie opracowana specjalnie do intensywnego oczyszczania zębów i przywracania im naturalnej bieli. Unikalny układ zewnętrznych włókien, dopasowany do anatomicznej budowy zęba, zapewnia dokładne oczyszczanie powierzchni zębów – aż do linii dziąseł oraz przestrzeni międzyzębowych.

Free Shipping
16,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
15,50 zł

Elmex Junior pasta do zębów 6-12 lat 75 ml

Pasta do zębów elmex Junior dla dzieci w wieku 6-12 LAT została opracowana ze szczególnym uwzględnieniem zmieniającego się uzębienia. Nowe zęby stałe, które zaczynają wyrzynać się mniej więcej w szóstym roku życia, są szczególnie podatne na próchnicę, gdyż ich szkliwo jest nadal porowate i względnie miękkie.

Free Shipping
15,50 zł
Availability: W magazynie
24,50 zł

Elmex Junior płyn do płukania ust 400ml

Elmex Junior płyn do płukania został specjalnie przeznaczony dla dzieci oraz młodzieży jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji jamy ustnej w celu zapobiegania próchnicy oraz powstawaniu ubytków - szczególnie polecana dla ochrony nowych zębów u dziecka. 

Free Shipping
24,50 zł
Availability: W magazynie