List of products by brand Nuk

Produkty NUK oparte są jedne na drugich i są optymalnie dostosowane do różnych etapów rozwojowych dziecka - od urodzenia do wieku przedszkolnego.

Od ponad 50 lat każdego dnia poszukujemy nowych rozwiązań ułatwiajacych życie rodzicom i wspierających rozwój dzieci. W naszych poszukiwaniach zaufaliśmy ekspertom w wielu dziedzinach: położnym, lekarzom, dietetykom i przede wszystkim Wam - matkom i ojcom.

Najważniejszą wiedzę czerpiemy z natury. Znajduje to odzwierciedlenie w naszych smoczkach, których kształt jest asymetryczny - podobnie jak kształt brodawki sutkowej matki w czasie karmienia. Smoczki NUK naturalnie dostosowują się do kształtu szczęki, umożliwiają ćwiczenie mięśni jamy ustnej i zapobiegają połykaniu przez dziecko powietrza.

Cała gama naszych produktów jest potwierdzeniem, że takie podejście prowadzi do tworzenia dobrze przemyślanych rozwiązań. Produkty NUK oparte są jedne na drugich i są optymalnie dostosowane do różnych etapów rozwojowych dziecka - od urodzenia do wieku przedszkolnego. Z NUK-iem możesz więc mieć pewność, że od samego początku zawsze robisz to, co najlepsze dla swojego dziecka.12,90 zł

Nuk aspirator do nosa 1op.

Aspirator NUK

- łatwo i bezboleśnie usuwa wydzielinę z nosa

- szeroki kształt końcówki zapobiega uszkodzeniom i podrażnieniom śluzówki

- opakowanie zawiera dodatkową końcówkę

Free Shipping
12,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie