List of products by brand Oleofarm

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości surowców farmaceutycznych, jak również zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych.

Dbając o najwyższą jakość produktów prowadzone są badania zarówno we własnym laboratorium jak i w laboratoriach zewnętrznych Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Oleofarm posiada zespoły sprzedaży, wśród których są przedstawiciele farmaceutyczni, medyczni oraz handlowi, a ich rolą jest budowanie relacji w odpowiednich kanałach dystrybucji. Na rynku farmaceutycznym pracują również Kierownicy ds. Kluczowych klientów.

Oleofarm jest wspierany przez współpracowników, którzy dążą do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań łącząc kreatywność z systematyczną pracą.

 

Firma regularnie uczestniczy w targach oraz konferencjach medycznych, sympozjach oraz kongresach w celu zbliżenia się do świata nauki, reprezentantów przemysłu farmaceutycznego i medycznego.

Spotkania podnoszą kwalifikacje pracowników, służą wymianie poglądów i budowaniu relacji.

Oleofarm Fabryka Zdrowia jest prężnie rozwijającą się firmą z polskim kapitałem. Przedsiębiorstwo odnotowuje dużą dynamikę wzrostu sprzedaży na rynku farmaceutycznym, a koncepcje rozwojowe firmy przewidują dalsze poszerzanie działalności o nowe produkty i ich dystrybucję do różnych segmentów rynku.

17,90 zł

Destresan noc z melatoniną kapsułki 24kaps.

Preparat polecany jest osobom dorosłym mającym trudności z zasypianiem, odczuwającym niepokój i napięcie nerwowe. Zalecany jest także w czasie podróży ze zmianą strefy czasowej oraz osobom pracującym w systemie zmianowym.

Free Shipping
17,90 zł
Availability: W magazynie
25,50 zł

QuinceVital Sok z owoców pigwy 490ml

Pigwa pospolita (Cydonia oblonga Mill.) jest jedna z najstarszych uprawianych roślin owocowych należących do tej samej rodziny różowatych (Rosaceae) co jabłka.

Free Shipping
25,50 zł
Availability: W magazynie
  • Nowy
39,90 zł

ADEK-Vitum kapsułki 60 kaps.

Zestaw czterech witamin rozpuszczalnych w tłuszczach zatopionych w zimnotłoczonym oleju z nasion lnu. Suplement diety ADEK-Vitum rekomendowany jest do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety zdrowych osób dorosłych przed 75. rokiem życia.

Free Shipping
39,90 zł
Availability: Zapytaj o dostępność. Wysyłka tylko po dokonaniu przedpłaty.
10,50 zł

Akron Sept Junior syrop 100ml

Zawiera składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych u dzieci. 

Free Shipping
10,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
9,90 zł

Akron Sept Junior tabletki do ssania 18tabl.

Akron Sept® junior to tabletki do ssania oparte na unikalnym połączeniu wyciągów roślinnych z aloesu i z korzenia prawoślazu oraz bioflawonoidów cytrusowych, witaminy C i oleju z owoców rokitnika zwyczajnego. 

Free Shipping
9,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
13,90 zł

Akron Sept tabletki do ssania 16tabl.

Akron sept® to tabletki do ssania oparte na unikalnym połączeniu wyciągów roślinnych z aloesu i z korzenia prawoślazu oraz bioflawonoidów cytrusowych, witaminy C i oleju z owoców rokitnika zwyczajnego.

Free Shipping
13,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
15,90 zł

Akuvax spray do uszu 15ml

Stosowany w celu usunięcia korków woskowinowych i zalegającej wydzieliny przy chorobach ucha zewnętrznego oraz profilaktycznie w utrzymaniu higieny uszu.

Free Shipping
15,90 zł
Availability: W magazynie
28,50 zł

Alaprolipon kapsułki 36 kaps.

ALAproLipon zawiera kwas alfa-liponowy (ALA), który jest organicznym kwasem karboksylowym, będącym m.in. składnikiem błon komórkowych komórek nerwowych oraz kofaktotem mitochondrialnych kompleksów enzymatycznych.

Free Shipping
28,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
19,90 zł

Aronia 100% sok ekologiczny 490ml

Ekologiczny sok z aronii otrzymywany jest poprzez bezpośrednie wyciskanie owoców aronii  czarnoowocowej (Aronia melanocarpa). Sok pozyskiwany jest z owoców pochodzących z ekologicznych upraw, według restrykcyjnych zasad, obowiązujących w produkcji ekologicznej. 

Free Shipping
19,90 zł
Availability: W magazynie