List of products by brand Apotex

Stworzenie jednej z najlepszych na świecie niezależnych firm farmaceutycznych, odnoszącej sukcesy w obszarze badań i rozwoju, jakości, produkcji, sprzedaży i obsługi klienta.

Spółka Apotex Inc., założona w 1974 r., jest największą kanadyjską firmą farmaceutyczną. Przedsiębiorstwo, które na początku zatrudniało dwie osoby i zajmowało 460 metrów kwadratowych powierzchni, znacznie się rozrosło. Obecnie w sektorach badań, rozwoju, produkcji i dystrybucji na całym świecie pracuje ponad 6800 osób. W należących do Grupy Apotex zakładach w Kanadzie zlokalizowanych w Montrealu, Richmond Hill, Toronto, Etobicoke, Mississauga, Brantford, Windsor, Winnipeg, London, Calgary i Vancouver na ponad 300 tys. metrach kwadratowych pracę znalazło 5800 osób. Apotex produkuje ponad 300 leków generycznych w około 4000 dawek i postaci, które w Kanadzie są wypisywane na ponad 85 milionach recept w ciągu roku, co stanowi najwyższy wskaźnik na rynku farmaceutycznym w kraju.

Dziś Apotex jest niezastąpionym i zaufanym członkiem kanadyjskiego środowiska medycznego. Leki produkowane przez firmę można znaleźć w praktycznie każdej aptece i zakładzie opieki zdrowotnej w Kanadzie, a poza tym są one eksportowane do ponad 115 krajów na całym świecie. Eksport stanowi coraz istotniejszą część ogólnej wielkości sprzedaży. Apotex ma również ustaloną pozycję, między innymi, w Australii, Belgii, Czechach, Włoszech, Meksyku, Holandii, Nowej Zelandii, Polsce, Turcji i Zjednoczonym Królestwie, gdzie działa poprzez filie, spółki joint venture lub podmioty powiązane umowami licencyjnymi. Pracownicy służby zdrowia na całym świecie polegają na produktach Apotex, które charakteryzują się wysoką jakością i dobrą ceną.

Choć podstawowa działalność firmy to opracowywanie i produkcja leków generycznych, sukces Grupy Apotex umożliwił też dywersyfikację obejmującą kilka innych dziedzin powiązanych ze zdrowiem. Firmy z Grupy Apotex Pharmaceutical zajmują się prowadzeniem badań, opracowywaniem, wytwarzaniem i dystrybucją chemikaliów czystych, leków wydawanych bez recepty oraz sprzedawanych pod własną marką, a także jednorazowych wyrobów z tworzyw sztucznych stosowanych w celach leczniczych.

Roczna wartość sprzedaży firm należących do Grupy Apotex na świecie przekracza 1 mld dolarów kanadyjskich.19,90 zł

Apo D3 + K2 kapsułki 30kaps.

Witamina D wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i mięśni, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związane z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni. Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Free Shipping
19,90 zł
Availability: W magazynie
12,90 zł

Apo D3 1000 j.m 60 kapsułek

APO D3 1000 j.m to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia zawierający witaminę D3.

Free Shipping
12,90 zł
Availability: W magazynie
17,00 zł

APO D3 krople 400 j.m.10 ml

Apo D3 krople 400 j.m to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego.

Free Shipping
17,00 zł
Availability: W magazynie
21,50 zł

Apo D3 Max 4000 j.m 60 kapsułek

APO D3 Max 4000 j.m to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia zawierający witaminę D3.

Free Shipping
21,50 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.