List of products by brand Eucerin

Eucerin to rekomendowana przez dermatologów. To skuteczne rozwiązanie dla pielęgnacji skóry gwarantujące doskonałą skuteczność, zapewniające zdrową i piękną skórę.

Skóra nas inspiruje. Badamy i poznajemy sekrety skóry, by jak najlepiej zrozumieć procesy w niej zachodzące. Wykorzystujemy całą swoją wiedzę, by tworzyć innowacyjne i wysoce skuteczne produkty. Chcemy, by dzięki nam skóra mogła sama sobie pomagać.

 Centrum Badań Naukowych nad skórą w Hamburgu to miejsce, gdzie ponad 100-letnie doświadczenie w dziedzinie pielęgnacji skóry spotyka się z nowoczesną technologią. To tu najwybitniejsi specjaliści w laboratoriach badawczych najnowszej generacji pracują nad nowymi produktami.

Dzięki współpracy z lekarzami dermatologami i wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Eucerin zapewnia innowacyjne, godne zaufania i oferujące doskonałe rezultaty rozwiązania, spełniające najwyższe standardy dermatologiczne. Starannie wyselekcjonowane składniki aktywne i prowadzone badania kliniczne gwarantują najwyższą jakość produktów.

Eucerin to rekomendowana przez dermatologów marka powstająca w oparciu o rzetelne badania naukowe. Eucerin łączy wysoką skuteczność i bezpieczeństwo dla skóry. To skuteczne rozwiązanie dla pielęgnacji skóry gwarantujące doskonałą skuteczność, zapewniające zdrową i piękną skórę.

59,50 zł

Eucerin AQUAporin ACTIVE Krem intensywnie nawilżający RICH 40 ml

Linia produktów Eucerin AQUAporin Active została stworzona specjalnie, aby zapewnić skórze optymalne i długotrwałe nawilżenie. Krem intensywnie nawilżający Rich delikatnie pielęgnuje skórę. Szybko się wchłania, zapewniając skórze intensywne i długotrwałe nawilżenie.

Free Shipping
59,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
58,90 zł

Eucerin AQUAporin ACTIVE Odświeżający krem nawilżający LIGHT 40 ml

Odświeżający krem nawilżający do skóry normalnej i mieszanej. Działanie: Krem intensywnie i długotrwale nawilża skórę. Dzięki lekkiej konsystencji łatwo się wchłania, zapewniając skórze uczucie świeżości. W rezultacie skóra jest intensywnie nawilżona,nawet w głębokich warstwach naskórka i długotrwale chroniona przed utratą wilgoci. skóra staje się zauważalnie gładsza i odświeżona.

Free Shipping
58,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie