List of products by brand Pharma Nord

Pharma Nord jest jednym z największych europejskich producentów suplementów diety i preparatów ziołowych. Firma ciągle się rozwija, produkując i sprzedając suplementy diety.

Pharma Nord jest jednym z największych europejskich producentów suplementów diety i preparatów ziołowych. Firma ciągle się rozwija, produkując i sprzedając suplementy diety, których działanie zostało potwierdzone naukowo. Preparaty te charakteryzują się wysoką bio-dostępnością oraz bezpieczeństwem stosowania.

Pharma Nord jest jednym z największych europejskich producentów suplementów diety
i preparatów ziołowych. Firma cały czas rozwija się, produkuje i sprzedaje suplementy diety, preparaty ziołowe i leki o sprawdzonym naukowo działaniu, optymalnej biodostępności, a co najważniejsze bezpieczne w stosowaniu.

Baza danych Pharma Nord obejmuje ponad 8.000 badań naukowych, włączając w to ogromną liczbę badań przeprowadzonych z wykorzystaniem preparatów Pharma Nord. Ta imponująca baza danych stała się kamieniem węgielnym całościowego rozwoju naszych preparatów.

Pharma Nord ma ogromny zasięg działania, a produkcja i centrala zlokalizowane są
w Danii. Produkty Pharma Nord są dostępne w Europie, jak i na Środkowym Wschodzie oraz dynamicznie rozwijających się rynkach: Azji, Rosji i Stanów Zjednoczonych. Jest to możliwe dzięki współpracy z 25 siostrzanymi spółka i z 20 partnerami biznesowymi.HISTORIA PHARMA NORD
Firma Pharma Nord została założona w 1982 r, przez dwóch obecnych właścicieli – Eli Wallin i Sven Moesgaard, którzy rozpoczęli od importu brytyjskiego produktu z selenem. Wkrótce potem, stworzyli i wyprodukowali znany suplement Bio-Selen®+Cynk, który jest wciąż podstawą portfolio produktów firmy.

Idea leżąca u podstaw Pharma Nord zakładał zrekompensowanie niedostatków nowoczesnej diety za pomocą suplementów diety o wysokiej przyswajalności
z udokumentowanym działaniem.

Bio-Selen®+Cynk został pomyślnie zakorzeniony w tej filozofii jako pojedyńczy produkt
i otworzył drogę dla pierwszych spółek, które powstały w Szwecji, Anglii i Finlandii.

Przez lata Pharma Nord zapracował sobie na reputację innowacyjnego i wizjonerskiego gracza na rynku nutraceutyków. Jako pierwsza firma wprowadziła Koenzym Q10 na europejski rynek. Preparat Bio-Quinone Q10 pojawił się na rynku w 1990 r. i szybko stał się jednym z wiodących produktów Q10 na całym świecie. To tylko jeden z przykładów potwierdzających jak Pharma Nord stoi na czele rynku dzięki ukierunkowaniu nowoczesnej wiedzy na nowe produkty.

Produkty Pharma Nord są obecnie sprzedawane w ponad 45 krajach. Około 85% preparatów zarejestrowanych jest jako leki różnego rodzaju, w jednym lub kilku krajach.
Z tego powodu wszystkie produkty dostępne są bez recepty i wytwarzane zgodnie
z obowiązującymi zasadami produkcji leków określane mianem GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcji).

14,90 zł

Bio-Karoten z witaminą E 30 kapsułek

Bio-Karoten z witaminą E wytwarzany jest w taki sposób, że beta-karoten jest rozprowadzany w podłożu olejowym, który utrzymuje stabilny poziom i zwiększa biodostępność tego składnika.

Free Shipping
14,90 zł
Availability: W magazynie
71,90 zł

Bio-Pycnogenol tabletki 30 tabl.

Bio-Pycnogenol zawiera ekstrakt z kory sosny śródziemnomorskiej (Pinus pinaster), który działa jak antyoksydant, ochraniając komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi powodowanymi przez wolne rodniki.

Free Shipping
71,90 zł
Availability: W magazynie
53,90 zł

Bio-Quinon Q10 kapsułki 30 kaps.

Produkt zawiera koenzym Q10, charakteryzujący się wysoką biodostępnością, co zostało udokumentowane w ponad 80 badaniach naukowych.

Free Shipping
53,90 zł
Availability: W magazynie
49,50 zł

Bio-Selen + Cynk tabletki 30 tabl.

Selen, tak jak i witaminy A, B6, C, E oraz cynk, jest silnym antyoksydantem. Chroni on komórki naszego organizmu przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników oraz metali ciężkich.

Free Shipping
49,50 zł
Availability: W magazynie
83,00 zł

Bio-Selen + Cynk tabletki 60 tabl.

Selen, tak jak i witaminy A, B6, C, E oraz cynk, jest silnym antyoksydantem. Chroni on komórki naszego organizmu przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników oraz metali ciężkich.

Free Shipping
83,00 zł
Availability: W magazynie