List of products by brand TZMO SA

TZMO S.A. to firma z całkowicie polskim kapitałem, która w ciągu 20 lat z lokalnego przedsiębiorstwa zbudowała działającą na wielu rynkach grupę kapitałową. 

Planując globalną ekspansję, pamiętamy o innowacyjnym zaspokajaniu potrzeb naszych Klientów. Dlatego produkty TZMO S.A. powstają w oparciu o najnowocześniejsze technologie na świecie i mają najwyższą jakość, niezależnie od tego w jakim kraju są dostępne.

Łączymy działalność biznesową z zaangażowaniem społecznym. Organizujemy i wspieramy przedsięwzięcia edukacyjne, promując zdrowie, wzbudzając empatię wobec osób wymagających wsparcia społecznego: przewlekle chorych, niepełnosprawnych i dzieci. Aktywnie uczestniczymy w procesie wypracowywania i upowszechniania w Europie najlepszych standardów w obszarze ochrony zdrowia i pomocy społecznej.

Połączenie doświadczenia i wiedzy praktycznej wieloletnich pracowników oraz kreatywności i umiejętności młodszej kadry pozwala na tworzenie optymalnej oferty. Znając i rozumiejąc naszych Klientów, oferujemy im najlepsze rozwiązania.

4,90 zł

Bella chusteczki do demakijażu i patyczki do makijażu 1op.

Chusteczki Bella do demakijażu, wykonane z miękkiej włókniny nasączonej specjalną substancją z jonami magnezu, cynku i miedzi doskonale oczysczają skórę, stymulują procesy jej funkcjonowania i regenerują.

Free Shipping
4,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
5,50 zł

Bella Make-up chusteczki do demakijażu 20szt.

Chusteczki Bella do demakijażu, wykonane z miękkiej włókniny nasączonej specjalną substancją z jonami magnezu, cynku i miedzi. Doskonale oczyszczają skórę, stymulują procesy jej funkcjonowania i regenerują.

Free Shipping
5,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie