Producenci

Wybrane produkty

Rejestr Aptek

Newsletter

Lehning L- 72 krople 30 ml

Lehning L- 72 krople 30 ml

Lek działa na centralny system nerwowy oraz na system neurowegetatywny, charakteryzuje się także właściwościami tonizującymi.

EAN Code:

Więcej szczegółów


29,90 zł brutto


nowy

Lek działa na centralny system nerwowy oraz na system neurowegetatywny, charakteryzuje się także właściwościami tonizującymi.

Wskazania: Dystonia neurowegetatywna, nadpobudliwość, histeria, depresja jesienno - zimowa, wyczerpanie nerwowe, bezsenność i bóle głowy. Jest polecany przy: stresie, lękach, depresji, nadwrażliwości emocjonalnej, bezsenności na tle nerwowym, stanach lękowych i depresyjnych, depresji jesienno - zimowej, histerii, nadpobudliwości, wyczerpaniu nerwowym, bólach głowy, palpitacjach serca na tle nerwowym, leczeniu uzależnień od leków psychotropowych. Można stosować równolegle z Passiflora G.H.L. przy bezsenności lub z Homeomag przy nadpobudliwości związanej z niedoborami magnezu.

Charakterystyka potwierdzona badaniami. L.72 zawiera 10 składników w niskiej potencji. Ich komplementarne działanie pozwala skutecznie oddziaływać na ośrodkowy system nerwowy oraz system neurowegetatywny. L.72 nie wywołuje uzależnienia, ani też nie wzmaga działania innych leków bądź alkoholu. Preparat ten poddano wielu badaniom klinicznym, z których na uwagę zasługuje studium porównawcze działania homeopatycznego leku L.72 i Diazepamu. Badania te udowodniły, że lek L.72 działa równie szybko i skutecznie w stanach lękowo-depresyjnych jak lek o niepodważalnych referencjach, jakim jest Diazepam. Należy podkreślić, że tolerancja L.72 jest zdecydowanie wyższa niż Diazepamu. Ponadto stosowanie L.72 nie pociąga za sobą uzależnienia, co często ma miejsce w przypadku Diazepamu. Setki tysięcy zaleceń terapii L.72 potwierdziło, iż odwoływanie się do pochodnych benzodiazepiny jest często nieuzasadnione, szczególnie w przypadkach załamań nerwowych, braku zahamowań lub skłonności samobójczych. L.72 daje również dobre efekty w leczeniu uzależnień od leków psychotropowych. Preparat ten powoduje szybsze zasypianie, a po 30 dniach terapii długość snu potrafi wydłużyć się o dwie godziny. Zanotowano również spadek ilości przebudzeń, co wpływa korzystnie na jakość snu. Reasumując L.72 ma właściwości tonizujące OUN, trankwilizujące oraz antydepresyjne. Uzyskanie trwałej poprawy, możliwej przy stosowaniu tego leku, nie powoduje żadnych skutków ubocznych czy toksycznych, co się często zdarza przy stosowaniu porównywanych leków farmakologicznych. Celem badania klinicznego było porównanie L.72 z Diazepamem. Po odpowiednim okresie leczenia zaobserwowano, że korzyść terapeutyczna obu leków jest równoważna.

Zalety L.72: tolerancja leku jest zdecydowanie wyższa, stosowanie nie pociąga za sobą uzależnienia, nie wywołuje interakcji z innymi lekami, nie wzmaga skutków spożycia alkoholu, może być stosowany w każdym wieku, także u dzieci. 

Dawkowanie: Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej : 3 - 5 x dziennie 20 kropli na wodę. Przy bezsenności jednorazowa dawka 30 kropli na wodę 1 godz. przed snem.

Skład: Sumbulus D3, Oleum gaultheriae D4 , Cicuta virosa D8, Asa foetida D3 , Corydalis formosa D3, Ignatia amara D6 , Valeriana officinalis D3 , Staphysagria D4 , Avena sativa TM , Hyoscyamus niger D6 Lek zawiera 40% v/v etanolu.  • Typ opakowania butelka
  • Materiał szklane
  • Wiek od urodzenia

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy.
Nie stanowi oferty w rozumieniu prawa cywilnego i ma charakter informacyjny.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Ciało człowieka

tekst alternatywny

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji w zakładce Polityka prywatności.

close