Producenci

Wybrane produkty

Gazetka elektroniczna


Newsletter

Scholl Velvet Smooth Elektroniczny pilnik do stóp z głowicą gruboziarnistą i szczoteczką złuszczającą 1 op.

Scholl Velvet Smooth Elektroniczny pilnik do stóp z głowicą gruboziarnistą i szczoteczką złuszczającą 1 op.

W prosty sposób zadbaj o wyjątkowo gładkie stopy. Obrotowa głowica Velvet Smooth z mikrościernymi cząsteczkami o długotrwałym działaniu zawiera grubo zmielone kryształki diamentu o znakomitym działaniu złuszczającym. Szczoteczka złuszczająca delikatnie usuwa suchą, łuszczącą się skórę na stopach i nogach, pomagając odsłonić jaśniejszą, młodziej wyglądającą skórę.

EAN Code:

Więcej szczegółów


171,50 zł brutto


nowy

W prosty sposób zadbaj o wyjątkowo gładkie stopy. Obrotowa głowica Velvet Smooth z mikrościernymi cząsteczkami o długotrwałym działani zawiera grubo zmielone kryształki diamentu o znakomitym działaniu złuszczającym. W przypadku bardzo twardej, trudnej do usunięcia skóry. Dodatkowo Szczoteczka złuszczająca delikatnie usuwa suchą, łuszczącą się skórę na stopach i nogach, pomagając odsłonić jaśniejszą, młodziej wyglądającą skórę.

Natychmiast usuwa twardą skórę*, pozostawiając gładkie i miękkie w dotyku stopy.

Urządzenie jest wyjątkowo łatwe w użyciu. Delikatnie przesuwaj pilnik po twardej skórze a zobaczysz jak martwy naskórek zostaje usunięty. Ergonomicznie ukształtowany, miękki w dotyku uchwyt Wymienna głowica obrotowa z kryształkami diamentów Delikatne i skuteczne ruchy obrotowe Zasilany na baterie Gotowy do użycia. Głowice obrotowe Scholl Velvet Smooth z Kryształkami Diamentu działają ze wszystkimi Elektronicznymi Pilnikami do Stóp Scholl Velvet Smooth.

*po jednym użyciu.

Pozwala na osiąganie szybszych i lepszych rezultatów w porównaniu z metodami manualnymi.


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy.
Nie stanowi oferty w rozumieniu prawa cywilnego i ma charakter informacyjny.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Promocje

Wszystkie promocje

Ciało człowieka

tekst alternatywny

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji w zakładce Polityka prywatności.

close